Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

POZRI VŠETKY ZARIADENIA

PONUKA: Stacionárne drviče

Popis zariadenia

Sekačka dreva Skorpion 500 EBZ je stacionárna bubnová sekačka určená pre spracovanie krátkych drevených odpadov na štiepku s rovným povrchom.

Násypný kôš o rozmeroch: šírka 500 mm a výška 200 mm , umožňuje vertikálne podávanie materiálu o rôznych rozmeroch a tvaroch, tj. drobného odpadu z píl a nábytkárskej výroby. Ovládací systém drviča tvorí ovládacia skriňa, ktorá realizuje funkcie zapínanie, kontroly práce, kontroly preťaženia a vypínanie pohonu. Rezný systém zariadení tvorí bubon s dvoma rezacími nožmi. Dosiahnutí opakovateľných tvarov, ako aj rozmerov požadovanej frakcie závisí na priemeru otvorov použitého sita. Táto sekačka  je poháňaná elektromotore o výkonu 45 kW. Skorpion 500 EBZ je vybavený elektronickým systémom kontroly práce, ktorý automaticky chráni pohonnú sústavu proti preťaženiu, a to časovým pozastavením podávacej sústavy.

Sekačka Skorpion 500 EBZ môže spolupracovať s pásovými dopravnými systémy. Základnú súpravu zariadenia tvorí drvič, ovládacia skriňa, podávací dopravník (podávač), ako aj podľa opcie sací - výtlačný ventilátor, s ktorého pomocou je realizovaný odber produktu.

Vyrobená štiepka sa môže použiť pre bezprostredné spaľovanie v peciach alebo ako surovina pre výrobu papieru, nábytkárskych dosák, ako aj po druhotnom rozdrveniu v kladivovom mlyne pre výrobu brikiet a peliet.

Technické údaje

MODEL ZARIADENIA

SKORPION 500 EBZ

Rozmery (dĺž. x šír. výš.) [mm] (5500)*1450 x 950 x 1670
Hmotnosť [kg] 1200 (1500)*
Počet nožov 2 nebo 3 rezacie + 1 operný
Rýchlosť podávania [bm/min] do 33,5
Výkon stroja [m3/h] do 8
Šírka štiepky [mm] od 10 do 25 - regulácia pomocí sita
Rozmery hrdla (šírka x výška ) [mm] 500 x 200
Priemer rezacieho bubna [mm] 450
Otáčky rezacieho bubna [rpm] 930
Spôsob podávania (posunu materiálu) násypný, pomocou dopravníku
Výkon hlavného motora [kW] 45
Výkon motora dopravníka [kW] 1 ks x 1,1
()* Rozmer s podávačom  

Štandardné vybavenie:

  • ovládacia skriňa
  • nakladací podávač
  • elektronický systém proti preťaženiu

POLOŽ OTÁZKU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
hore