TEKNAMOTOR, sekačka, sekačky, drvič, drviče, sekačky do dreva, sekačka / drvič do konárov, fréza, fréza, fréza na pne, stroj na klčovanie pňov, žací stroj, lesné stroje, trávne kosačky, briketovačka , peletovací stroj, peletovací lis, drvič haluzí, drvič haluzí, sekačky haluzí, linky pre výrobu brikiet a peliet, mlyny, odpady
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

POZRI VŠETKY ZARIADENIA

O firme

Firma Teknamotor začala svoju činnosť v roku 1992. 

Dlhoročné skúsenosti a vytrvalosť nás zaradzujú medzi najkvalitnejšie firmy, ktoré ponúkajú zariadenia pre spracovanie dreva. Naša produkcia je:

  • Mobilné homologované diskové a bubnové štiepkovače (drviče) na konáre a drevný odpad.
  • Stacionárne bubnové a diskové štiepkovače pre odvetvie piliarstvo s príslušenstvom ako sú pásové dopravníky a vibračné systémy nakládky materiálu (rôzne podávače, vibračné  a reťazové zásobníky) v rôznych dĺžkach a šírkach prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka.
  • Kladivkové mlyny na štiepku a slamu.
  • Zarovnávacie frézy na odstránenie pňov.

Naše dlhoročné skúsenosti v navrhovaní a výrobe strojov na drvenie odpadového dreva poskytujú odbornú pomoc pri výbere konkrétneho stroja na požadovanú kapacitu a výstupný materiál. S dobre vyškoleným personálom a vďaka spolupráci s našimi zákazníkmi sme schopní vyrobiť stroje na mieru ich individuálnym potrebám. Vysoká kvalita a spoľahlivosť našich strojov znamenajú  vysoko kvalitné služby poskytované našou spoločnosťou.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
hore